Α’ κατηγορία
15η αγωνιστική
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο Αγίου Νικολάου, Ελπίδες-ΑΟ Κριτσάς
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», Αναγέννηση-Πύργος
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο Σητείας, ΑΟ Σκοπής-ΑΕ Λακωνίων
Γήπεδο Κρούστα, ΠΑΟ Κρούστα-ΟΦΙ
Γήπεδο Κουτσουρά, ΑΟΣΚ-ΑΟ Ελούντας
Στάδιο «Περικλής Μελιδονιώτης», ΑΕ Νεάπολης-ΑΟΑΝ
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», ΑΣΙ-Νίκη
16η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου, 15.00
Γήπεδο Ελούντας, ΑΟ Ελούντας-ΑΣΙ
Στάδιο Αγίου Νικολάου, ΑΟΑΝ-ΠΑΟ Κρούστα
Γήπεδο Λακωνίων, ΑΕ Λακωνίων-ΟΦΙ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου, 15.00
Γήπεδο Καλού Χωριού, Πύργος-Ελπίδες
Στάδιο Σητείας, Νίκη-ΑΕ Νεάπολης
Γήπεδο Κριτσάς, ΑΟ Κριτσάς-ΑΟ Σκοπής
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», Αναγέννηση-ΑΟΣΚ
17η αγωνιστική
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», ΟΦΙ-ΑΟ Κριτσάς
Γήπεδο Κουτσουρά, ΑΟΣΚ-ΑΣΙ
Γήπεδο Κρούστα, ΠΑΟ Κρούστα-Νίκη
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο «Περικλής Μελιδονιώτης», ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Ελούντας
Στάδιο Αγίου Νικολάου, Ελπίδες-Αναγέννηση
Γήπεδο Λακωνίων, ΑΕ Λακωνίων-ΑΟΑΝ
Στάδιο Σητείας, ΑΟ Σκοπής-Πύργος
18η αγωνιστική
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», Αναγέννηση-ΑΟ Σκοπής
Στάδιο Αγίου Νικολάου, Ελπίδες-ΑΟΣΚ
Γήπεδο Κριτσάς, ΑΟ Κριτσάς-ΑΟΑΝ
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο Σητείας, Νίκη-ΑΕ Λακωνίων
Γήπεδο Ελούντας, ΑΟ Ελούντας-ΠΑΟ Κρούστα
Γήπεδο Καλού Χωριού, Πύργος-ΟΦΙ
Στάδιο «Πέτρος Βουζουνεράκης», ΑΣΙ-ΑΕ Νεάπολης
Β’ κατηγορία
13η αγωνιστική
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου, 15.00
Γήπεδο Γρα Λυγιάς, ΑΕ Λυγιάς-Θύελλα
Γήπεδο «Μισεδάκειο», Νέοι ΟΦΙ-Οροπεδιακός
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου, 11.00
Γήπεδο Καλού Χωριού, Ομόνοια-Ίτανος
Γήπεδο Ελούντας, ΑΟ Βραχασίου-ΑΕ Αναγέννηση
Ρεπό: Κεραυνός
14η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου, 15.00
Γηπεδο Κουτσουρά, Οροπεδιακός-ΑΟ Βραχασίου
Στάδιο Σητείας, Ίτανος-ΑΕ Λυγιάς
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου, 11.00
Γήπεδο Γρα Λυγιάς, Θύελλα-Κεραυνός
Γήπεδο «Μισεδάκειο», Νέοι ΟΦΙ-Ομόνοια
Ρεπό: ΑΕ Αναγέννηση
15η αγωνιστική
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, 15.00
Στάδιο Σητείας, Κεραυνός-Ίτανος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, 11.00
Γήπεδο «Μισεδάκειο», ΑΕ Αναγέννηση-Θύελλα
Γήπεδο Ελούντας, ΑΟ Βραχασίου-Νέοι ΟΦΙ
Γήπεδο Καλού Χωριού, Ομόνοια-ΑΕ Λυγιάς
Ρεπό: Οροπεδιακός
16η αγωνιστική
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου, 15.00
Γήπεδο Γρα Λυγιάς, ΑΕ Λυγιάς-Κεραυνός
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου, 11.00
Γήπεδο Κουτσουρά, Θύελλα-Οροπεδιακός
Στάδιο Σητείας, Ίτανος-ΑΕ Αναγέννηση
Γήπεδο Καλού Χωριού, Ομόνοια-ΑΟ Βραχασίου
Ρεπό: Νέοι ΟΦΙ