Το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ 26-27 Ιανουαρίου

Από την Ένωση Καλαθοσφαιρικών σωματείων Κρήτης ανακοιπνωσε το πρόγραμμα των αγώνων 26- 27/1/2019:

26/01/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

26/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

26/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/01/19 Β.Α.Κ. 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

26/01/19 Β.Α.Κ. 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26/01/19 ΛΙΝΤΟ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

26/01/19 ΜΟΙΡΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

26/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

26/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

26/01/19 ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ AOK XANΙΑ

26/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

27/01/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

27/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27/01/19 Β.Α.Κ. 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27/01/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

27/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 ΟΑΧ 2

27/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

27/01/19 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ

27/01/19 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

27/01/19 ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

27/01/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

27/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

27/01/19 ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

27/01/19 ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

27/01/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

27/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

27/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

27/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.