Διεξήχθη στο Ηράκλειο στο Παγκρήτιο Στάδιο και στις βοηθητικές εγκαταστάσεις του Κλειστού Γυμναστηρίου Ημερίδα Αλμάτων Κλειστού Στίβου και παράλληλα Ημερίδα Σφαιροβολίας σε ανοικτό στίβο. Τα αποτελέσματα

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.32
2 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.98
3 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.47
4 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.33

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ .
1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.49
2 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.26
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.56
4 ΜΠΙΤΖΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.00
5 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.83
– ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ .
1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.97
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.59
– ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .
1 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.43
2 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.93
3 ΒΑΛΛΙΑΔΗ ΕΡΡΙΚΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.36
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 11.18
5 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.53
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ .
1 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.75
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.70
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.60
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.55
5 ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
6 ΤΑΡΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25
8 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .
1 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.55
2 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.50
3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50
4 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.45
5 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45
6 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
7 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
8 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
9 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
10 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35
11 ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.35
12 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
13 ΑΠΛΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25
14 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25
15 ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25
16 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.20
17 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄(Κ-16) .
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.94
2 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.91
3 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87
4 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84
5 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.46
6 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.40
7 ΚΑΤΡΟΥΤΖΑΝΑΚΗ ΣΕΣΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.15
8 ΠΟΚΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 4.04
9 ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.00
10 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 3.57
11 ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 3.50
12 ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.22
– ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄(Κ-14) .
1 ΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 4.26
2 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.12
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.87
4 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.71
5 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.69
6 ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.68
7 ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.65
8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.17
9 ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.08
10 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.04
11 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.03

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ) .
1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.56
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ-20) 6κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.63

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ (Κ-16) 4κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 07.66

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4 κιλα) – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.38
2 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.31
3 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.52
4 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.74
5 ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.17

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ-18) 3κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
2 ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.93
1 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07.87
3 ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.49

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16) – 3κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.50
2 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 10.36
3 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.01
4 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 09.81
5 ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΜΜ. 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 09.58
6 ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 06.07
7 ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 05.51
8 ΧΑΤΖΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 05.27
ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ΄(Κ-14) – 3κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.76
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 09.50
3 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 05.60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄(Κ-14) – 3κιλα – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ .
1 ΣΙΓΚΙΝΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.47