Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ του Σαββατοκύριακου

30/11 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00  ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
30/11 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00  ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30/11 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/11 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
30/11 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00  ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
30/11 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00  ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
30/11 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00  ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
30/11 ΜΟΙΡΩΝ 18:00  ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
30/11 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 13:00  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΟΦΗ 2
30/11 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 11:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
30/11 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
30/11 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΑΧ 2000
30/11 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17:00  ΕΦΗΒΩΝ Β Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
30/11 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
30/11 ΧΑΝΙΩΝ 14:15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
30/11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:30  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
30/11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:30  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
01/12 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13:00  ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
01/12 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 11:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ AOK XANΙΑ
01/12 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
01/12 ΑΡΧΑΝΩΝ 10:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΗ 2
01/12 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
01/12 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
01/12 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 15:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
01/12 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 13:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
01/12 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 11:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
01/12 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 09:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1
01/12 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 1 ΧΑΝΙΑ BC
01/12 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
01/12 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 10:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
01/12 ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΟΑΧ 2000
01/12 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.