Από την Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Κρήτης ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 15-16/12/2018
15/12/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Β.Α.Κ. 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΛΙΝΤΟ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΟΙΡΩΝ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
16/12/18
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΟΑΧ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΡΧΑΝΩΝ 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Β.Α.Κ. 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Β.Α.Κ. 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Β.Α.Κ. 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Β.Α.Κ. 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ AOK XANΙΑ
ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 ΧΑΝΙΑ BC
ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ