Αριστεία μαθητών 1ου γυμνασίου Ιεράπετρας

Αριστεία μαθητών 1ου γυμνασίου Ιεράπετρας σχολικού έτους 2018-2019

Α΄ ΤΑΞΗ

1.ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19  11/14

2.ΚΟΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1 9  9/14

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

3.ΚΟΝΤΟΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19  8/14

4.ΑΡΧΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ  19  6/14

  1. ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19 5/14
  2. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19  3/14

7.ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 19

8.ΚΟΥΛΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 18  13/14

  1. ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 18  11/14

10.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19  12/14

11.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  11/14

  1. ΚΛΩΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 5/14

13.ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18  9/14

14.ΜΙΜΗΝΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19  11/14

15.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19  4/14

  1. ΜΠΡΑΪΜΛΑΡΙ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑ 19 2/14

17.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  13/14

18.ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ  18  11/14

19.ΜΕΤΣΚΑ  ΝΙΚΕΪΝΤΑ  ΑΡΤΑΝ  18  9/14

20.ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  11/14

21.ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΙΜΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  19/14

22.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  8/14

23.ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19  7/14

24.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18  12/14

25.ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18  12/14

26.ΤΑΜΠΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  18  11/14

Β΄ ΤΑΞΗ

1.ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19  11/14

2.ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19  8/14

3.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  18  13/14

4.ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  12/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18  8/14

6.ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18  7/14

7.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  11/14

8.ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 18  7/14

9.ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ  19  13/14

10.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  7/14

12.ΡΑΪΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18  9/14

13.ΣΑΛΑΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΦΡΕΝΤ 18  9/14

14.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  20

15.ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  13/14

16.ΚΑΛΙΟΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19  10/14

  1. ΠΕΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19

ΤΑΞΗ Γ΄

1.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 20

2.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ   19  11/14

3.ΓΡΙΤΑ-ΡΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  19  9/14

4.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  8/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  6/14

6.ΓΑΛΥΜΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19  3/14

7.ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥΚΩΝ/ΝΟΥ  19  3/14

8.ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  11/14

9.ΛΙΑΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19  5/14

10.ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  3/14

11.ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  18  12/14

12.ΚΙΟΥΠΙ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΛ 18  11/14

  1. ΜΑΡΓΕΤΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 7/14

14.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  20

  1. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20

16.ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  19  13/14

17.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  9/14

18.ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  7/14

19.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  1/΄14

20.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  7/14

21.ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20

22.ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗ ΤΡΙΑΔΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  12/14

23.ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  12/14

24.ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 19  11/14

25.ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ  19   9/14

26.ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19  8/14

27.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

28.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19  6/14

29.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  18  10/14

30.ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19  10/14

31.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19  7/14

32.ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  6/14

33.ΠΕΤΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  4/14

34.ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  4/14

35.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  18  8/14

36.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18  8/14

37.ΝΤΙΣΑ ΠΑΟΥΛΟ ΑΓΚΙΜ  18  7/14

 

 ΒΡΑΒΕΙΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ  1ου  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

    Α΄ ΤΑΞΗ

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  11/14
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19  12/14
  3. ΜΙΜΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 11/14
  4. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 10/14

Β΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19  11/14
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19 11/14
  3. ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 19 13/14
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 20

     Γ΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 20
  2. ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  11/14
  3. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΥ   20
  4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
  5. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20
  6. ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19  10/14

 

Οι καθηγητές  και  ο Διευθυντής  του σχολείου συγχαίρουν τους μαθητές που αρίστευσαν .

Ο Δ/ΝΤΗΣ

ΠΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΠΕ03

 

 

 

 

 

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.