Στις 29 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί το πρώτο τζάμπολ των Εφήβων Α της ΕΚΑΣΚ. Οι δέκα ομάδες του πρωταθλήματος θα αγωνιστούν στην Α φάση σε δυο στροφές και οι τέσσερις πρώτοι θα πάρουν το «εισιτήριο» για το final4, όπου και θα αναδειχτεί ο πρωταθλητής Κρήτης.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  AOK  XANΙΑ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 AOK  XANΙΑ

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   AOK  XANΙΑ

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2  ος Γύρος

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  AOK  XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                AOK  XANΙΑ

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β.Α.Κ.  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         AOK  XANΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.