Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ για 5-6 Οκτωβρίου
05/10/19 |
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
05/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
17:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
05/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
15:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 |
ΟΑΧ 2 |
05/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
13:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ |
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ |
05/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
11:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ |
05/10/19 |
Β.Α.Κ. |
16:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ 2 |
ΑΟΗ ΟΑΣΗ |
05/10/19 |
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ |
17:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ |
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ |
05/10/19 |
ΣΗΤΕΙΑΣ |
14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ |
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
05/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
21:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ |
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ |
ΚΥΔΩΝ2 |
05/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
19:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΧΑΝΙΑ BC |
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ |
05/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
17:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
05/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
15:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
05/10/19 |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
AOK XANΙΑ |
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ |
05/10/19 |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ |
13:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ |
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 |
06/10/19 |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
15:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
06/10/19 |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
13:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
06/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
16:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
06/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ |
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ |
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ |
06/10/19 |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
12:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ |
06/10/19 |
ΜΟΙΡΩΝ |
16:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ |
06/10/19 |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
15:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ |
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
06/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
18:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
06/10/19 |
ΣΟΥΔΑΣ |
16:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ |
AOK XANΙΑ |
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ |
06/10/19 |
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ |
14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ |
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ |