Συμμετοχή Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου σε συνάντηση εργασίας  για την προσβολή φοινίκων στο Βάι από το ρυγχοφόρο των φοινικοειδών
Συνελήφθησαν για κατοχή ναρκωτικών ουσιών – Κατασχέθηκαν περισσότερα από 220 γραμμάρια κάνναβης
ΕΛ.ΑΣ.: 15 συλλήψεις και 1.915 έλεγχοι για την πρόληψη των τροχαίων ατυχημάτων
Κρήτη: Πήγε για χόρτα κι έπεσε πάνω σε ανθρώπινο σκελετό
Ναύπλιο: Ο πολιτισμός έφερε ακόμα πιο κοντά Ελλάδα και ΗΠΑ
Χορήγηση ασφαλιστικής ικανότητας σε οφειλέτες – Οι εξαιρέσεις και οι δικαιούχοι
«Κλείδωσε» η ημερομηνία της συνάντησης Μητσοτάκη-Ερντογάν
POS: Έως τα τέλη Απριλίου η ολοκλήρωση των ραντεβού για διασύνδεση με ταμειακές

Έχασε ιστορική ευκαιρία ο ΠΑΟΚ – Ηττήθηκε 1-2 από Κρασνοντάρ και συνεχίζει στο Europa League

Ο ΠΑΟΚ δεν τα κατάφερε κόντρα στην Κράσνονταρ, γνωρίζοντας οδυνηρή ήττα στην Τούμπα με 1-2, χάνοντας μία σπουδαία ευκαιρία να προκριθεί στους ομίλους του Champions League.

Ο δικέφαλος του βορρά θα συνεχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία από τους ομίλους του Europa League.

Η ομάδα του Αμπέλ Φερέιρα φόρτσαρε στο β’ ημίχρονο, έκανε φάσεις για να σκοράρει το γκολ που θα του έδινε το προβάδισμα, αλλά σε μια άτυχη στιγμή ο Μιχαηλίδης στο 73′ έβαλε ένα απίστευτο αυτογκόλ. Ομως τέσσερα λεπτά μετά ο Ελ Καντουρί με κεφαλιά έφερε το ματς στα ίσια και έδωσε ελπίδες στην ομάδα του. Ωστόσο, η… μοίρα τιμώρησε τον ΠΑΟΚ στην επόμενη φάση! Στο 78′ η Κράσνονταρ είχε δοκάρι και στην επαναφορά ο Καμπελά σε άδεια εστία έκανε το 1-2 που έκοψε τα… πόδια της ελληνικής ομάδας.