ΑρχικήΑθλητισμόςΤο πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου

Το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου

Από

Ημερομηνία

Από την Επιτροπή πρωταθλήματος ανακοινώθηκαν οι ώρες των αγώνων για το Σάββατο 30 και την Κυριακή 31/10/21. Η δεύτερη αγωνιστική των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ, θα διεξαχθεί σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 

30/10/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
30/10/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
30/10/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑΧ 2000
30/10/21 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
30/10/21 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟ ΚΥΔΩΝ
30/10/21 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
30/10/21 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
30/10/21 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ AOK XANΙΑ
30/10/21 ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC
30/10/21 ΛΙΝΤΟ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/10/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
30/10/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/10/21 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
31/10/21 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ
31/10/21 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
31/10/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
31/10/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
31/10/21 Β.Α.Κ. 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
31/10/21 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
31/10/21 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
31/10/21 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
31/10/21 ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
31/10/21 ΛΙΝΤΟ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ
31/10/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
31/10/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
31/10/21 ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
31/10/21 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
31/10/21 ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
31/10/21 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Πρόσφατα άρθρα