Στις 28 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η «μάχη» των Παίδων Α’ της ΕΚΑΣΚ. Το πρωτάθλημα για τη σεζόν 2019/2020 θα πραγματοποιηθεί με τη συμμετοχή δέκα ομάδων, οι οποίες θα διεκδικήσουν μια θέση στο final4 του θεσμού και προέρχονται και από τους τέσσερις νομούς της Κρήτης.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1  ος Γύρος

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  AOK  XANΙΑ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 AOK  XANΙΑ

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   AOK  XANΙΑ

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  AOK  XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    AOK  XANΙΑ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                AOK  XANΙΑ

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                                 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ                            AOK  XANΙΑ                                           ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ                                ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                                           ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ                                   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                                   ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ                                   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                                  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β.Α.Κ.                                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                   AOK  XANΙΑ