Ευδιάθετος και με τη συνοδεία συνεργατών του, υποψήφιων δημοτικών και τοπικών συμβούλων, ο Δήμαρχος Αγίου Νικολάου και εκ νέου υποψήφιος Δήμαρχος κατέθεσε πριν από λίγο στο δικαστικό μέγαρο Νεαπόλεως Λασιθίου τον φάκελο με τους υποψήφιους συμβούλους του συνδυασμού Δικαίωμα στην Πόλη.

Σε δήλωση του ο Δήμαρχος κ. Αντώνης Ζερβός ανέφερε: «Καταθέσαμε σήμερα τον πλήρη συνδυασμό και μπαίνουμε στην τελική ευθεία για τις δημοτικές εκλογές. Εκλογές κρίσιμες για το μέλλον του δήμου μας και την προοπτική του τόπου μας. Διαμορφώσαμε ένα πολυσυλλεκτικό αντιπροσωπευτικό ψηφοδέλτιο γνώσης, εμπειρίας και δυναμισμού. Ένα ψηφοδέλτιο που αντιπροσωπεύει τον κοινωνικό ιστό του δήμου μας με αποκλειστικό στόχο να υπηρετήσει τις ανάγκες των πολιτών.

Την περίοδο που μας πέρασε καταθέσαμε σημαντικό έργο και δημιουργήσαμε όλες τις απαραίτητες προϋποθέσεις προκειμένου να ολοκληρώσουμε μια σειρά από σημαντικές δράσεις που προετοιμάσαμε.

Με την εμπιστοσύνη και την στήριξη των δημοτών, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ για να ολοκληρώσουμε το έργο μας.»

Το ψηφοδέλτιο που θέτουμε στην κρίση των δημοτών αποτελείται από τους:

Ζερβός Αντώνιος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

  1. Αλεξάκης Χαρίλαος (Χάρης) του Γεωργίου
  2. Αλέξης Ελπιδοφόρος (Έλπις) του Μιχαήλ
  3. Βάρδας Γεώργιος του Δημητρίου
  4. Βαρκαράκη – Κωστάκη Αφροδίτη του Ιωάννου
  5. Καλλιατάκη Μαρία του Γεωργίου
  6. Καλογεράκης Γεώργιος του Νικολάου
  7. Κάργατζη – Παγκάλου Ροδάνθη του Ιωάννου
  8. Καρνιαδάκη – Κουναλάκη Δέσποινα (Δέσπω) του Ιωάννου
  9. Καροφυλάκη Χρυσούλα (Χρύσα) του Εμμανουήλ
  10. Καφφετζάκη – Τσώτσου Καλλιόπη του Εμμανουήλ
  11. Κορκιδάκης Αριστείδης του Κλεάρχου
  12. Κουργιαντάκη Άννα – Ευαγγελία (Λιάνα) του Αντωνίου
  13. Λασηθιωτάκης Ιωάννης του Νικολάου
  14. Λουκάκης Γεώργιος (Καλόγερος) του Δημητρίου
  15. Μανιαδάκη Ελένη του Συμεών
  16. Μαρίνος Ιωάννης του Αθανασίου
  17. Μαστορής Φίλιππος του Εμμανουήλ
  18. Μαυρής Αντώνιος του Γεωργίου
  19. Μαυρικάκης Ευάγγελος (Βαγγέλης) του Σταύρου
  20. Μαυρικάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
  21. Μαυρομάτη – Καλαμάκη Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ
  22. Μαυροφόρος Γεώργιος του Μιχαήλ
  23. Μηλάκη – Νικάκη Φωτεινή του Σταύρου
  24. Νεραντζούλης Γεώργιος του Νικολάου
  25. Σαραντοπούλου Ιωάννα του Δημητρίου
  26. Σταυρακάκης Εμμανουήλ του Ιωάννου
  27. Τζερεμέ – Γαρεφαλάκη Ελένη του Παντελή
  28. Τζώρτζης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  29. Φανουράκη Ευαγγελία του Ιωάννου
  30. Φαρσάρης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
  31. Φινοκαλιώτη Ελένη – Άννα (Ελεάννα) του Μιχαήλ
  32. Χαριτάκης Θωμάς του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

  1. Κουτέπας Νικόλαος του Μιχαήλ
  2. Λεμπίδης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  3. Πετσαλάκης Μιχαήλ του Ελευθερίου

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως

  1. Καρπούζη Αθηνά του Γεωργίου
  2. Καστελλιανάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
  3. Στρατάκη – Μαυροφόρου Μαρία του Ιωάννου
  4. Συλλιγάρδος Νικόλαος του Ιωάννου
  5. Τσιχλής Ιωάννης του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

  1. Αλέξη Μαρία του Δημητρίου
  2. Βελέντζα Βασιλική του Κωνσταντίνου
  3. Γκίστη Αστρίτ (Τίτος) του Χαϊρή
  4. Γωνιωτάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
  5. Δετοράκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
  6. Κουτάντος Ελευθέριος του Εμμανουήλ
  7. Μαρκαντωνάκης Ιωάννης του Γεωργίου
  8. Μουλιανιτάκης Διονύσιος του Νικολάου
  9. Ορφανάκης Βασίλειος του Μιχαήλ
  10. Στεφανάκης Νικόλαος του Χριστοφόρου
  11. Σφακιανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
  12. Τσαμπανάκη Ελένη του Ιωάννου
  13. Χαρουλάκη – Παπαθεωχαράκη Άννα του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

  1. Αστρουλάκης Γεώργιος του Σωκράτη
  2. Αυγουστάκη Ελισάβετ του Εμμανουήλ
  3. Βαφειάδη Καλλιόπη του Ιωάννη
  4. Κάββαλος Τίτος του Μιχαήλ
  5. Κατρινάκης Δημήτριος του Στεφάνου
  6. Κυπριωτάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
  7. Λεμπίδη Ειρήνη του Εμμανουήλ
  8. Λυράκη Ελευθερία του Νικόδημου
  9. Σουλαδάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

  1. Δρακωνάκης Ιωάννης του Ηλία
  2. Κοκολάκη Μαρία του Αθανασίου
  3. Κρητσωτάκη – Δρακωνάκη Ιωάννα του Δημητρίου
  4. Ματθαιάκης Αντώνιος του Νικολάου
  5. Μαυρικάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
  6. Πετράκης Εμμανουήλ του Χρόνιου
  7. Πουλή Μαρία του Γεωργίου
  8. Υγειονομάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

  1. Βιδάλη Αργυρώ του Εμμανουήλ
  2. Γουλιδάκη Άννα του Ιωάννου
  3. Καφφετζάκης Νικόλαος του Μιχαήλ
  4. Μαμάκης Γεώργιος του Ιωάννου
  5. Ρουσσάκη Αργυρώ του Εμμανουήλ
  6. Σπανάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
  7. Συλλιγαρδάκης Γεώργιος (Κοντός) του Ιωάννου

Δημοτική Κοινότητα Βουλισμένης

  1. Αγγελιδάκη – Ζερβού Ειρήνη του Χαράλαμπου
  2. Γραφανάκης Πέτρος του Αριστείδη
  3. Δεμέτζος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  4. Μαμολίδης Νεκτάριος του Γεωργίου
  5. Μαυράκη Ελένη του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

  1. Βάρδα Ζαχαρένια του Γεωργίου
  2. Γιαχνάκη – Μανιαδάκη Γεωργία του Σπυρίδωνα
  3. Καφφετζάκης Νεκτάριος του Δημητρίου
  4. Πεπόνης Νικόλαος του Ιωάννου
  5. Φιορέντζη – Πετσαλάκη Δοξανιά (Δόξα) του Ευσταθίου
  6. De Haer Yvonne Christiana Rudolpfina Maria (Ιβόν) του Cornelus

Δημοτική Κοινότητα Καλού Χωριού

  1. Ανδρουλάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
  2. Γιανναδάκης Αντώνιος του Ιωάννου
  3. Δατσέρη Άννα – Μαρία του Νικολάου
  4. Κλώντζα Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Γεωργίου
  5. Μανδουράρης Μιχαήλ του Ιωάννου
  6. Παναγιωτοπούλου Μαριάνα του Αντωνίου
  7. Πολιτάκης Ελευθέριος (Πριόβολος) του Νικολάου
  8. Τζανάκη Εμμανουέλα του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Λιμνών

  1. Γιαλούρης Μιχαήλ του Γεωργίου
  2. Δεμέτζος Ιωάννης του Μιχαήλ
  3. Λαζαράκη Δήμητρα του Νικολάου
  4. Λεμπιδάκη Ζαχαρένια του Κωνσταντίνου
  5. Μπρόκος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  6. Παναγούλης Κωνσταντίνος του Αθανασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Πατεράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΥΧΑ

Κουναλάκης Χρήστος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΣΩΝ

Mαυρικάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΩ ΠΟΤΑΜΩΝ

Κοκολάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΕΝΙΩΝ

Φιορέντζης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΔΙΟΥ

Γρηγοράκης Ευάγγελος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

Οικονομάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΜΑ

Ραπανάκης Νικόλαος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑ ΛΑΚΩΝΙΩΝ

Δρακωνάκη Μαρία του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚHΘΙΑΝΟΥ

Καρυδιανάκης Αναστάσιος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΙΝΙΑ

Παπατζανάκης Γεώργιος του Στυλιανού

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΡΝ ΗΣ

Μπουραντάς Εμμανουήλ του Στυλιανού

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΜΕΡΙΑΚΟΥ

Παντερμαράκης Ιωάννης του Νικολάου

 

Μαζί συνεχίζουμε!!!

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ