Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ για 5-6 Οκτωβρίου

05/10/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΑΧ 2

05/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

05/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

05/10/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

05/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05/10/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

05/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

21:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ2

05/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05/10/19

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

05/10/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

06/10/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

06/10/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

06/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

06/10/19

ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

06/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

06/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

06/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06/10/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ