Η Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Κρήτης ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων 10-12 Νοεμβρίου:
10/11/18
- ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
- Β.Α.Κ. 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
- ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
- ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
- ΛΙΝΤΟ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
- ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
- ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
- ΜΟΙΡΩΝ 18:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΦΗ 2
- ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ AOK XANΙΑ
- ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 AOK XANΙΑ
- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11/11/18
- ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΟΦΗ 2
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
- ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
- ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
- ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
- ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
- ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
- ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
- ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
- ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΣΚΗΣΗ
- ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
- ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
- ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
- ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2
- ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
12/11/18
- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
• Ο αγώνας κορασίδων ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ αναβάλλεται λόγω πληρότητας του κλειστού γυμναστηρίου Ρεθύμνου.