Από την Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Κρήτης ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου:
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 22:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 20:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 16:00 | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 14:00 | ΠΑΙΔΩΝ Α | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 12:00 | ΠΑΙΔΩΝ Α | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
ΑΡΧΑΝΩΝ | 12:00 | ΠΑΙΔΩΝ Α | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ |
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 16:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ | ΟΑΧ 2000 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 12:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 10:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΟΗ ΟΑΣΗ |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 16:00 | ΠΑΙΔΩΝ Α | ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
ΣΟΥΔΑΣ | 14:00 | ΠΑΙΔΩΝ Α | AOK XANΙΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | 15:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ | ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ |
ΧΑΝΙΩΝ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | 15:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 20:00 | ΕΦΗΒΩΝ Α | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 16:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 14:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 12:00 | ΕΦΗΒΩΝ Α | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 10:30 | ΕΦΗΒΩΝ Β | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
ΑΡΧΑΝΩΝ | 14:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
Β.Α.Κ. | 13:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ |
Β.Α.Κ. | 11:00 | ΕΦΗΒΩΝ Α | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ |
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 17:00 | ΕΦΗΒΩΝ Β | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ |
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 15:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ |
ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 14:00 | ΕΦΗΒΩΝ Α | AOK XANΙΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 12:30 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | AOK XANΙΑ | ΧΑΝΙΑ BC |
ΜΟΙΡΩΝ | 16:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ | ΟΦΗ 2 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 12:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 10:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 17:30 | ΕΦΗΒΩΝ Β | ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 15:30 | ΕΦΗΒΩΝ Α | ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 11:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΓΟΡ 1 | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | 11:00 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ | ΚΥΔΩΝ 1 |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | 18:30 | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΗ ΟΑΣΗ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | 16:30 | ΕΦΗΒΩΝ Β | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ | ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ |
Τετάρτη 6 Νοεμβρίου | ||||
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 15:30 | ΠΑΙΔΩΝ Α | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |