Η Δημόσια και δωρεάν Υγεία είναι δικαίωμα και αξίωμα για τη συνέχεια της κοινωνίας
Μάχης της Κρήτης: Εντυπωσιακή επίδειξη των Red Arrows στα Χανιά
Θα κλείσει το Δικταίο Άντρο για να αρχίσουν οι εργασίες;
Υποχωρεί το κύμα της αφρικανικής σκόνης
Εθελοντισμός στο δήμο Αγίου Νικολάου
Ομιλία του Ι. Πλακιωτάκη στο 15ο Συνέδριο της ΝΔ – «Η Ελλάδα μας να είναι μία ισχυρή και ευημερούσα χώρα στον στενό πυρήνα της ευρωπαϊκής οικογένειας»
Μέλη των επιτροπών αγώνα για την υγεία του ν. Λασιθίου συμμετείχαν στο συλλαλητήριο στο Ηράκλειο
Την πλήρη ικανοποίησή του εξέφρασε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας για την  ένταξη των συμπληρωματικών έργων του φράγματος Μπραμιανών στο ΕΣΠΑ
Πανήγυρις Ιερού Ναού Αγίων Μυροφόρων Ιεράς Μονής Κρεμαστών

Η Ριέκα αντίπαλος του ΠΑΟΚ

Η κροατική Ριέκα θα είναι ο επόμενος αντίπαλος του ΠΑΟΚ στα playoffs του UEFA Conference League, καθώς νίκησε με 4-1 τη σκωτσέζικη Χιμπέρνιαν και σε συνδυασμό με το 1-1 του πρώτου αγώνα, προκρίθηκε με συνολικό σκορ 4-2.

Η πολωνική Ρακόφ έκανε τη μεγάλη έκπληξη πετώντας εκτός συνέχειας τη Ρούμπιν Καζάν, καθώς τη νίκησε στη Ρωσία με 1-0 στην παράταση (0-0 το πρώτο ματς), ενώ η ΑΕΛ Λεμεσού «λύγισε» στο 87ο λεπτό κόντρα στην Καραμπάχ και με την ήττα της με 1-0, αποκλείστηκε από την τρίτη τη τάξει ευρωπαϊκή διοργάνωση.

Μεγάλο «διπλό» έκανε και η φινλανδική Κουόπιο στην έδρα της Αστάνα με 4-3, πραγματοποιώντας μία απίθανη ανατροπή καθώς βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-1 στο 58ο λεπτό, ενώ από την… κόλαση στον «παράδεισο» βρέθηκε και η Βικτόρια Πλζεν, κόντρα στους Δε Νιου Σέιντς της Ουαλίας.

Αν και έχανε από το 4ο λεπτό, ισοφάρισε στο 56′ με τον Μπούχα και έφτασε σε σκορ… παράτασης με τα γκολ των Τσόρι και Μπουγκουέλ στα τελευταία λεπτά του κανονικού αγώνα οδηγώντας το ματς στην παράταση και στα πέναλτι, όπου επικράτησε με 4-1.